Hurtownia Artykułów Zniczowych

Hurtownia zniczy P.H.P. Mieczysław Kowalczyk to firma z wieloletnią tradycją, która funkcjonuje na rynku od 1992 roku, zaopatrując Klientów w najwyższej jakości artykuły do produkcji zniczy, świece oraz lampiony nagrobkowe. Od samego początku działalności, największy nacisk kładziemy na doskonałą jakość wyrobów oraz atrakcyjne wzornictwo, zbierając cenne doświadczenie, jakim jest współpraca z każdym Klientem.

Produkcja & producent zniczy

Jako uznany producent zniczy, w ofercie posiadamy szeroki wybór produktów zarówno dla odbiorców indywidualnych, jak i hurtowych.

 

Oferta naszej hurtowni zniczy obejmuje szeroką gamę artykułów wykonanych z najwyższej jakości komponentów, które pozwalają na tworzenie gotowych świec i lampionów nagrobkowych. Dysponujemy własnym zapleczem produkcyjnym, dzięki któremu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

 

W asortymencie posiadamy bogaty wybór zniczy cechujących się wysoką jakością i atrakcyjnym wzornictwem, dokładając starań, aby był to główny wyróżnik oferowanych przez nas artykułów. Nieustannie dbamy również o to, by wytwarzane przez nas produkty wpisywały się w aktualne trendy.

Cele

Naszym celem jest kompleksowa produkcja zniczy i dostarczanie odbiorcom produktów najlepszej jakości. W swojej ofercie posiadamy między innymi znicze:

 

– szklane,
– ceramiczne,
– zalewane,
– plastikowe,
– elektryczne,
– sezonowe (bożonarodzeniowe, wielkanocne).

 

Na przestrzeni blisko dwudziestoletniej działalności uzyskaliśmy zadowolenie wielu kontrahentów oraz pozytywne referencje od różnych producentów zniczy. Dbamy o to, by sprostać dynamicznie zmieniającym się wymaganiom rynku, zaskakując różnorodnością i bogatym wyborem produktów, aby nawet najbardziej wymagający klienci znaleźli w naszej hurtowni znicze i akcesoria, jakich poszukują.

© wszelkie prawa zastrzeżone, strona wykorzystuje cookies zgodnie z RODO

Agencja Digital - hauerpower